یا لطیف

دیشب داشت با پرتقال توپ بازی می کرد. با هر زبونی خواستیم راضیش کنیم که اینکار رو نکنه به گوشش نرفت.... توپش(!!!) رو گذاشت رو زمین و با پا شوتش کرد... پاش درد گرفت ولی صداش درنیومد...

رفت خرسیش رو بغل کرد و آروم بهش گفت: ببین خرسی... کار بد کنی اویی میشی ...

****

باید قالب وبلاگ رو عوض کنم و یه دستی به سر رو روش بکشم... هی تصمیم می گیرم دوباره شروع کنم ولی قسمت نمیشه!!!

/ 8 نظر / 151 بازدید
جواد

حضور هیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست خداوند در هر حضور رازی نهان کرده برای کمال ما,خوش آن روزی که دریابیم راز این حضور را...

بي نام

سلام. به به و رحمة الله ! بعداز مدتها مطلب جديد و قالب جديد و از همه مهمتر عكس جديد! ماشالا خانمي شده براي خودش اين وروجك. اتفاقا ديشب يه پست جديد نوشته بودم كه امروز درست 5 دقيقه قبل از اينكه شما پيام بذارين حذفش كردم. چيز مهمي نبود. خلاصه اش اين بود كه امشب عازم مشهد هستم. اميدوارم نوشتنون ادامه داشته باشه. اين قالب جديد حيفه .كلي پول خرجش شده! نذارين اين يكي مثل قبلي خاك بخوره! موفق باشيد.

پريا

سلام عزیزم. میبینی چه زود میگذره و بزرگ میشن! هرچند خیلی سخته ولی چند سال بعد بعضی کاراش از یادت میره . مثلا من هی با خودم میگم زهرا هم وقتی داشت 2 ساله میشد اینقدر وابسته گیش زیاد بود یا نه! دارم پیر میشم!

بي نام

سلام. حرف ما رو که گوش نمی دین شما! نمی نویسین! حالا بعد میایین به فقیر فقرا گیر می دین؟ حالا دوباره تشریف بیارین خالی از لطف نیست.

سید محسن

به نام حضرت دوست غبطه میخورم به آنان که از نهر رجب جرعه جرعه نوشیدند و سرود انتظار را در شعبان عاشقانه زمزمه کردند و اکنون که میزان مهربان ِ رمضان به استقبال شان آمده, خود را در آغوش او رها میکنند. شما ره یافتگان برای جاماندگان آنان که در پی پیدا کردن خود در کوچه پس کوچه های زندگی روزمره خود ِ خویش را نیز گم کردند دعا کنید تا هم خویشتن را پیدا کنند و هم دیگران آنان به فراموشی نسپارند. در پناه حضرت دوست

بی نام

سلام. عید شما مبارک. طاعات و عباداتتون قبول باشه. امیدوارم توی ماه رمضون وشبهای قدر از ننوشتن توبه کرده باشید و توبه تون هم مورد قبول درگاه الهی قرار گرفته باشه! بنویسید خب!

ساکت

فکر می کنم از آخرین باری که به این وبلاگ سر زدم، چهار پنج سالی گذشته باشه. به خاطر همه اتفاقات خوبی که توی این مدت افتاده تبریک عرض می کنم.

یوسف

ماشالله.. خدا حفظش کنه... دیده بان برج مینو