یا امان الخائفین

خدای من

در این ناامنی و و وانفسا، من تنها به ریسمان سخت تو چنگ زده ام و تنها به دستاویز امن تو آویخته ام.

خدایا

بر این بنده ذلیل و ناتوانت که حتی زبان گفتن درد خویش با تو ندارد رحم کن.

بنده ای که نه آن دارد که به تو بنماید و نه زبان آنکه از تو عذر بخواهد.

بنده ای که دستش تهی از طاعت و پشتش خسته معصیت است.

خدایا

می شود که چنین بنده ای را دست محبت بر سرش کشی؟ و سایه خدایی بر سرش بگستری؟ و جز این نمی شود.

بنده به کجا بگریزد که امتداد شاخه های بینهایت کرم تو سایه نینداخته باشد؟

ای زیبای عاشق زیبایی ! ای دلربای زیبا آفرین! ای دریای بی منتهای بخشش...

ای خدای عزیز..........

·         پیروزی شیرین حزب الله لبنان رو به همه آزادی خواه ها تبریک میگم..... درسته که لبنان خیلی خسارت دید و مردم بی گناه زیادی به خاک و خون کشیده شدن اما این قطعا دلیل بر برتری اسرائیل در این جنگ نابرابر نبود... کشتن آدمهای بی دفاع هنر نیست...... همینقدر که اسرائیل ذلیل و خوار شد و با خفت مجبور شد آتش بس رو قبول کنه و افسانه شکست ناپذیریش درهم شکست بزرگترین پیروزی برای حزب الله بود.... من زمان آزادی خرمشهر انقدر کوچک بود که هیچ تصوری از شادیهای اون زمان نداشته باشم اما پریروز واقعا احساس می کردم وطن خودم آزاد شده.... هیچوقت برای یک کشور دیگه انقدر شاد نبودم......به امید نابودی کامل اسرائیل ...

·         حادثه بزرگ سریال نرگس هم بالاخره اتفاق افتاد... فکر می کنم بیشتر کسانی که این سریال رو دنبال می کنند از شبی که به جای پوپک گلدره، ستاره اسکندری رو ببینن می ترسیدن! به هرحال از دیشب دیگه پوپک تمام شد و این سریال همچنان ادامه داره...... خدا رحمتش کنه.

·         تا حالا آهنگهای سامی یوسف رو شنیدین ؟ ستاره جدید موسیقی اسلامی.... از دستش ندید و یکبار هم که شده آهنگهاشو گوش کنید... فکر نکنم پشیمان بشید......

 

چهارشنبه ٢٥ امرداد ،۱۳۸٥ساعت ٤:٠٤ ‎ب.ظ توسط سارا نظرات ()
تگ ها:

یا لطیف

اگه یه شب – نصفه شب – مثلا ساعت 3:40 ، تلفنتون زنگ بزنه و با کلی دلشوره و فکر و خیال که یعنی چی شده؟ حتما برای کسی اتفاقی افتاده و... گوشی رو بردارید و بعد ببینید که دوستی پشت خطه که انتظار شنیدن صدای هر کسی رو داشتید جز اون. و کلی گیج بزنید که چی شده این موقع شب و .. و بعد بهتون بگه:

"من الان مشهدم ، تو حرم امام رضا (ع) ، یه حال خوبی اینجاست، یاد تو افتادم ، حالا گوشی رو میگیرم سمت ضریح هرچی دلت میخواد به امام رضا بگو.........." ، چه حسی پیدا می کنید؟

من از سه شنبه شب تا حالا تو همون حال و هواها سیر می کنم....

آقا، دو ساله نطلبیدی ، پس کی...............؟؟؟

هرگز وجود حاضر غایب شنیده ای؟

من در میان جمع و دلم جای دیگر است

 

 

یکشنبه ٢٢ امرداد ،۱۳۸٥ساعت ۱:٥٤ ‎ب.ظ توسط سارا نظرات ()
تگ ها:

یا خیر الناصرین

سناریوی اول:

یک خبرنگار یا فعال سیاسی تو ایران دستگیر میشه (کاری به درست و غلطش ندارم) بعد یک دفعه همه سازمانهای مدافع حقوق بشر به جلز و ولز می افتن و بیانیه صادر می کنن و.... به غیر از آمریکا و اروپا ، کشورهای عربی رو هم اضافه کنید که خیلی خیرخواهن و نگران حال افراد دستگیر شده! 

سناریوی دوم:

اسرائیل با کمک بمبهای فسفری و هزار جور سلاح جنگی دیگه به لبنان حمله می کنه، تعداد زیادی کودک مظلوم و آدمهای بی گناه کشته میشن ، هیچکس صداش در نمیاد! یک دفعه تمام این سازمانهای مدافع حقوق بشر که خیلی خوبن و خیلی به فکر بشر هستن، لال میشن، کر میشن، کور میشن! اصلا نمی بینین اسرائیل داره با لبنان چیکار می کنه...  شاید هم مردم لبنان و فلسطین آدم نیستن و نیازی به دفاع ازشون نیست !

سناریوی سوم:

سالها پیش یه سازمانی به اسم سازمان ملل متحد و شورایی به نام شورای امنیت تشکیل شد...

حالا این سازمان کلی عضو داره، که کلی بیانیه صادر می کنن، تو بعضی از بیانیه هاشون همه اعضا موافقن ولی یه چیزی به اسم "وتو" رای بقیه اعضا رو تیر تپر می کنه! شورای امنیت که وظیفه اش ایجاد صلح جهانی هست هیچ غلطی نمی تونه بکنه تا وقتی آمریکا حق وتو داره...

چه سازمان مللی!؟ چه شورای امنیتی؟ چه کشکی؟  کجان مدافعان حقوق بشر؟ این چه ظلمیه که به ملتهای فلسطین و لبنان و عراق و .... داره میشه؟ چرا اینجور وقتها هیچ نقض حقوق بشری صورت نگرفته اما طبق سناریوی اول ایران بزرگترین ناقض حقوق بشر میشه؟؟؟؟ آمریکا که وضعیتش معلومه.... این کشورهای عربی رو آدم نمی دونه چه بگه...... فکر می کنن حالا آمریکا باهاشون دوسته یعنی همیشه هواشونو داره... صدام هم آمریکایی بود و آخر و عاقبتش رو دیدن .... ببینیم آمریکا بعدها با خودشون چیکار می کنه مخصوصا این عربستانی ها که دیگه خیلی وقیحن!

این چه حقوق بشریه که اجازه این همه ظلم و جنایتهای فجیع رو به زورگوها میده اما......

خدایا چه صبری داری..... خودت حق همه مظلومان دنیا رو از این ظالمان بی همه چیز بگیر.... خدایا .....حقشون رو بذار کف دستشون........... خودت زمینه نابودی همشون رو فراهم کن........

  • امروز جنایت قانا و فردا......

شنبه ٧ امرداد ،۱۳۸٥ساعت ۱٢:۳٥ ‎ب.ظ توسط سارا نظرات ()
تگ ها: